Masters_of_Slaughter
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Isenor - Minotaur, barbarzyńca

2 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Isenor - Minotaur, barbarzyńca - Page 2 Empty Re: Isenor - Minotaur, barbarzyńca

Pisanie  Isenor Wto 16 Cze 2009, 22:51

"Mam na imię Darkstorm,możesz mi pokazać gdzie są te namioty.Odłączyłem od grupy ponieważ chce znaleźć pewnego krasnoluda o imieniu Votax,ponieważ zabił mi mojego najlepszego przyjaciela.Pragnę śmierci tego Votaxa."-odpowiadam
Isenor
Isenor

Liczba postów : 15
Join date : 04/06/2009
Age : 34
Skąd : Radomsko

Powrót do góry Go down

Isenor - Minotaur, barbarzyńca - Page 2 Empty Re: Isenor - Minotaur, barbarzyńca

Pisanie  Xar Czw 18 Cze 2009, 10:16

Minotaur wysłuchał Cię, po czym odrzekł: "Zatem jak widzę pałasz żądzą zemsty... Ty dobrze, będziesz miał więcej zapału w walce... Bo już za parę dni czeka nas kolejne starcie. Chodź ze mną, zaprowadzę Cię."
Po tych słowach minotaur zaprowadził Cię na drugą stronę miasta, gdzie minotaury rozbiły obóz w zniszczonych spichlerzach...
Xar
Xar
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 01/06/2009
Age : 33

Powrót do góry Go down

Isenor - Minotaur, barbarzyńca - Page 2 Empty Re: Isenor - Minotaur, barbarzyńca

Pisanie  Isenor Czw 18 Cze 2009, 19:58

Tam witam się z wszystkimi.Liczę na dobre przyjęcie.Pytam-"Czy nie znalazło by się coś dla do jedzenia? Jestem trochę głodny,a trzeba się posilić przed kolejną bitwą"
Isenor
Isenor

Liczba postów : 15
Join date : 04/06/2009
Age : 34
Skąd : Radomsko

Powrót do góry Go down

Isenor - Minotaur, barbarzyńca - Page 2 Empty Re: Isenor - Minotaur, barbarzyńca

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach